Realizacje

SYMULATOR E6ACT "DRAGON"

OTTIMA-plus Katowice

Symulator FULL SIZE lokomotywy typu E6ACTd dla ośrodka szkolenia maszynistów OTTIMA-PLUS w Katowicach. Jedno z najnowocześniejszych rozwiązań symulacyjnych w Polsce, zgodne z wymogami rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 23 października 2014 r. w sprawie ośrodków szkolenia i egzaminowania maszynistów oraz kandydatów na maszynistów (Dz. U., poz. 1566). Urządzenie służy do szkolenia pracowników firm zewnętrznych.

SYMULATOR E186

CTL LOGISTICS

Oprogramowanie MOBILNEGO symulatora lokomotywy typu E186 “Traxx” wraz z przystosowaniem do wymogów rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 23 października 2014 r. w sprawie ośrodków szkolenia i egzaminowania maszynistów oraz kandydatów na maszynistów (Dz. U., poz. 1566). Urządzenie służy do szkolenia pracowników własnych Przewoźnika, jak również firm zewnętrznych.

SYMULATOR LOKOMOTYWY ELEKTRYCZNEJ (UIC)

T-KOL POZNAŃ

MOBILNY symulator zgodny z wymogami rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 23 października 2014 r. w sprawie ośrodków szkolenia i egzaminowania maszynistów oraz kandydatów na maszynistów (Dz. U., poz. 1566). Zabudowany został pulpit z lokomotywy 207E, zgodny z kartą UIC. Urządzenie służy do szkolenia pracowników własnych Przewoźnika, jak również firm zewnętrznych.

Przewiń do góry